Przejdź do treści głównej

Drift Thelu Veliga Retreat

Zobacz pokoje i ceny →

Przykładowy pobyt$2,589 razem8–11 lut 2027 · 3 noce · 2 dorosłych · Śniadanie i kolacjaDla rezydenta Wielkiej Brytanii · sprawdzono 20 paź 2026

  • Transfer: wodnosamolotem (Seaplane Transfer)
  • Stawki zwrotne*
  • Loty osobno

*Zwrotne: jeśli anulujesz przed terminem stawki, zwrócimy 95% wpłaconej kwoty; opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi.

Drift Thelu Veliga Retreat

Zdjęcie 1 z 6

Drift Thelu Veliga Retreat

Drift Thelu Veliga Retreat

Wszystkie zdjęcia i pokoje (28) →

Przykładowy pobyt

Beach Villa

$2,589 razem

8–11 lut 2027 · 3 noce · 2 dorosłych · Śniadanie i kolacja

Dla rezydenta Wielkiej Brytanii · sprawdzono 20 paź 2026

  • ✓ Śniadanie i kolacja
  • ✓ Transfer do resortu wliczony
  • ✓ Podatek ekologiczny wliczony

Loty międzynarodowe płatne dodatkowo. Twoje daty są wyceniane osobno.

Szczegóły ceny i warunki rezerwacji

Dla 2 dorosłych w 1 pokoju, wyżywienie: Śniadanie i kolacja, cena dla rezydenta Wielkiej Brytanii. Dostępne od ręki w chwili sprawdzenia w dniu 20 paź 2026, 09:33 UTC.

W cenie całkowitej

  • Pokój: Beach Villa, dla 2 dorosłych
  • Posiłki: Śniadanie i kolacja
  • Transfer w obie strony: wodnosamolotem (Seaplane Transfer) ($953.15 ceny całkowitej)
  • Podatek ekologiczny: $72.00
  • Obsługa naziemna: $30.00

Niewliczone

  • Loty do: Międzynarodowy port lotniczy Velana (MLE)
  • Wszystko, czego nie obejmuje wyżywienie Śniadanie i kolacja, oraz dodatki w resorcie
Płatne przy rezerwacji
$2,589.04, cała cena całkowita, pobierana kartą w chwili rezerwacji. Jeśli resort nie potwierdzi rezerwacji, całość wraca na Twoją kartę.
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 20 gru 2026 (50 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 50% od 20 gru 2026, 75% od 20 sty 2027, 100% od 29 sty 2027.
Sprawdź te przykładowe daty →

Nie chcesz jeszcze rezerwować?

Zapisz tę wycenę

$2,589 łącznie · 8–11 lut 2027 · 3 noce · Śniadanie i kolacja

Wyślemy Ci e-mailem link do powrotu do tego pobytu, a osoba z naszego zespołu odpowie na Twoje pytania. Nic nie zostanie pobrane.

Z numerem kierunkowym kraju, na przykład +48 512 345 678

Wolisz zarezerwować z zaliczką 25%?

Napisz do nas na WhatsAppie

Inne sprawdzone daty

Najtańsza stawka dostępna od ręki, jaką znaleźliśmy dla każdego zestawu dat, wyszczególniona tak, jak zwrócił ją dostawca. Cenę pokazujemy przez 21 dni po jej sprawdzeniu.

8–11 lut 2027

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$2,589.04 łącznie

$863 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Beach Villa
Posiłki
Śniadanie i kolacja
Zakwaterowanie
$1,533.89
Transfer
Transfer w obie strony: wodnosamolotem (Seaplane Transfer) · $953.15 ceny całkowitej
Podatki w cenie całkowitej
Podatek ekologiczny $72.00
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $30.00
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 20 gru 2026 (50 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 50% od 20 gru 2026, 75% od 20 sty 2027, 100% od 29 sty 2027.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 09:33 UTC, cena dla rezydenta Wielkiej Brytanii. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →
Porównaj opcje wyżywienia
WyżywienieNajniższa cena dla 2 osóbDatyPokój
Śniadanie i kolacja$2,589.048–11 lut 2027Beach Villa
Pełne wyżywienie$2,800.278–11 lut 2027Beach Villa
All inclusive$3,152.318–11 lut 2027Beach Villa

Każda cena całkowita obejmuje transfer i podatki wymienione przy stawce. Sprawdzono w datach pokazanych na kartach powyżej.

Pobyty w okresie świąt w ZEA

Najtańsza stawka dostępna od ręki na każdy długi weekend świąteczny, z ceną dla rezydenta ZEA (miejsce zamieszkania może zmienić stawkę).

Id al-Fitr (przewidywane), 9–12 mar 2027

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$2,991.37 łącznie

$997 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Water Villa
Posiłki
Śniadanie i kolacja
Zakwaterowanie
$1,936.23
Transfer
Transfer w obie strony: wodnosamolotem (Seaplane Transfer) · $953.14 ceny całkowitej
Podatki w cenie całkowitej
Podatek ekologiczny $72.00
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $30.00
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 18 sty 2027 (50 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 50% od 18 sty 2027, 75% od 18 lut 2027, 100% od 27 lut 2027.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 09:35 UTC, cena dla rezydenta ZEA. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →
Jak dojechać
  • Transfer w sprawdzonych stawkach: wodnosamolotem (Seaplane Transfer), z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Velana i z powrotem.
  • Udział transferu w cenie całkowitej dla 2 dorosłych, w obie strony: od $953 do $953.
  • Około 91 km od lotniska w linii prostej (według położenia resortu na mapie). Nie podajemy czasów przejazdu, których nie zweryfikowaliśmy.
  • Godziny transferu i zasady dotyczące bagażu są potwierdzane przy rezerwacji.

Jak działają transfery na Malediwach i ile kosztują →

Odpowiedzi na Twoje pytania

Ile kosztuje pobyt w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat łącznie z transferem?

Najniższa cena całkowita, jaką znaleźliśmy, to $2,589.04 za 2 dorosłych (3 noce, 8–11 lut 2027): Beach Villa, Śniadanie i kolacja, transfer w obie strony: wodnosamolotem (Seaplane Transfer), Podatek ekologiczny i Obsługa naziemna w cenie. Są to stawki na żywo sprawdzone 20 paź 2026 dla rezydenta Wielkiej Brytanii; cena dla Twoich dat i miejsca zamieszkania jest pokazana przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Jaka jest cena za noc w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat?

$863 za noc dla dwóch osób, wszystko w cenie, według najtańszej znalezionej stawki (3 noce, 8–11 lut 2027, Śniadanie i kolacja, w cenie: wodnosamolotem (Seaplane Transfer)). Jest to cena całkowita za 3 noce podzielona przez 3; sprawdzono 20 paź 2026.

Jak dostać się do obiektu Drift Thelu Veliga Retreat z lotniska: lotnisko w Malé?

Stawki, które sprzedajemy dla obiektu Drift Thelu Veliga Retreat, obejmują transfer do resortu z lotniska: Międzynarodowy port lotniczy Velana, opisany w stawce jako: Seaplane Transfer. W sprawdzonych stawkach transfer w obie strony stanowił $953–$953 ceny całkowitej dla 2 dorosłych. Godziny transferu i zasady dotyczące bagażu są potwierdzane przy rezerwacji.

Jakie opcje wyżywienia można zarezerwować w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat?

W sprawdzonych datach znaleźliśmy: Śniadanie i kolacja (od $2,589 za 3 noce, 8–11 lut 2027), Pełne wyżywienie (od $2,800 za 3 noce, 8–11 lut 2027), All inclusive (od $3,152 za 3 noce, 8–11 lut 2027). Dostępność poszczególnych opcji wyżywienia zależy od Twoich dat.

Czy w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat jest opcja all-inclusive?

Tak: All inclusive od $3,152.31 za 2 dorosłych (3 noce, 8–11 lut 2027, Beach Villa), sprawdzono 20 paź 2026. Zakres świadczeń w ramach tej opcji ustala resort i jest pokazany przy stawce.

Ile kosztuje willa nad wodą w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat?

Najtańszy pokój, który resort określa jako położony nad wodą i który mogliśmy zarezerwować, to Water Villa: $2,991.37 za 2 dorosłych (3 noce, 8–11 lut 2027, Śniadanie i kolacja, wodnosamolotem (Seaplane Transfer), z podatkami ze stawki), sprawdzono 20 paź 2026.

Czy mogę anulować rezerwację w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat?

W sprawdzonych stawkach termin zwrotu upływał 50 dni przed przyjazdem (na przykład anulowanie przed 20 gru 2026 przy przyjeździe 8 lut 2027). Przy stawkach zwrotnych otrzymasz zwrot 95% zapłaconej kwoty, jeśli anulujesz przed terminem; opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Po tym terminie obowiązuje opłata za anulowanie. Dokładny termin dla Twojej stawki jest pokazany przed zapłatą i w potwierdzeniu.

Ile płacę przy rezerwacji obiektu Drift Thelu Veliga Retreat?

Całą kwotę, pobieraną kartą w chwili rezerwacji: $2,589.04 przy najtańszej znalezionej stawce (3 noce, 8–11 lut 2027). Stawka nie wymienia niczego płatnego w obiekcie; wszystko, co tam zamówisz, jest dodatkowo płatne. Jeśli resort nie potwierdzi rezerwacji, cała kwota wraca na Twoją kartę.

Czy malediwski podatek ekologiczny jest wliczony w cenę obiektu Drift Thelu Veliga Retreat?

Tak. Nasze ceny całkowite zawierają podatek ekologiczny (Green Tax) pobierany przez resort: $12.00 na osobę za noc w sprawdzonych stawkach ($72.00 dla 2 dorosłych za 3 noce).

Ile kosztuje pobyt w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat w okresie świąt w ZEA?

Ceny dla rezydenta ZEA, 2 dorosłych: Id al-Fitr (9–12 mar 2027) $2,991, wyżywienie: Śniadanie i kolacja, sprawdzono 20 paź 2026. Dla stawki Id al-Fitr: Możesz anulować ze zwrotem przed 18 sty 2027 (50 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi.

O której godzinie są zameldowanie i wymeldowanie w obiekcie Drift Thelu Veliga Retreat?

Zameldowanie od 12:00, wymeldowanie do 13:00, zgodnie z informacjami podanymi przez obiekt. Jeśli potrzebujesz wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu, zapytaj nas przed rezerwacją.

Czy Tell & Go to oficjalna strona obiektu Drift Thelu Veliga Retreat?

Nie. Tell & Go (Island Inventions, Inc.) jest niezależnym sprzedawcą i sprzedawcą rozliczającym transakcję (merchant of record) w przypadku Twojej rezerwacji: płacisz nam, my rezerwujemy pobyt u naszego dostawcy i zajmujemy się dla Ciebie zmianami i anulowaniami.

Jak sprawdzamy ceny

Uruchamiamy to samo wyszukiwanie cen na żywo, co strona rezerwacji, dla 2 dorosłych w 1 pokoju, i zachowujemy najtańszą stawkę dostępną od ręki dla każdego zestawu dat. „Sprawdzono” oznacza czas, w którym stawka została odczytana od naszego dostawcy, a nigdy czas zbudowania tej strony. Ceny całkowite są podane w dolarach amerykańskich i obejmują pokój, wskazane wyżywienie, ewentualny transfer wliczony w stawkę oraz podatki i opłaty wymienione przy stawce. Cenę pokazujemy przez 21 dni po jej sprawdzeniu, a potem ją usuwamy. Nie porównujemy tu cen z innymi witrynami. Ceny się zmieniają, dlatego cena całkowita dla Twoich dat jest sprawdzana ponownie przed zapłatą.

Pokoje, zdjęcia i udogodnieniaWięcej cen resortów: MalediwyWięcej wycenionych obiektów: South Ari Atoll

  • Cena na żywo dla Twoich dat

    Cena całkowita dla Twoich dat to stawka na żywo, którą sprawdzamy ponownie przed zapłatą.

  • Jedna kwota, ze szczegółami

    Pokój, wyżywienie, transfer i podatki w jednej kwocie. Wszystko, co płatne w hotelu, jest pokazane osobno.

  • Bezpieczna płatność kartą

    Płacisz Tell & Go przez Stripe. Jesteśmy sprzedawcą rozliczającym transakcję (merchant of record) i rezerwujemy u naszego dostawcy.

  • Pomoc prawdziwych ludzi

    Odpowiadają prawdziwi ludzie, e-mailem. Zmiany i anulowania obsługujemy zgodnie z warunkami wybranej przez Ciebie stawki.

Drift Thelu Veliga Retreat

Wyceń swój pobyt

Zobacz pokoje