Przejdź do treści głównej

STORY Seychelles

Zobacz pokoje i ceny →

Przykładowy pobyt$1,471 razem10–13 maj 2027 · 3 noce · 2 dorosłych · ŚniadanieDla rezydenta Wielkiej Brytanii · sprawdzono 20 paź 2026

  • Stawki zwrotne*
  • Loty osobno

*Zwrotne: jeśli anulujesz przed terminem stawki, zwrócimy 95% wpłaconej kwoty; opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi.

STORY Seychelles

Zdjęcie 1 z 13

Palm-lined resort buildings sit amid landscaped grounds, with a green mountain rising behind them.

Palm-lined resort buildings sit amid landscaped grounds, with a green mountain rising behind them.

Wszystkie zdjęcia i pokoje (27) →

Przykładowy pobyt

Junior Suite with Balcony

$1,471 razem

10–13 maj 2027 · 3 noce · 2 dorosłych · Śniadanie

Dla rezydenta Wielkiej Brytanii · sprawdzono 20 paź 2026

  • ✓ Śniadanie
  • Transfer za dopłatą

Loty międzynarodowe płatne dodatkowo. Twoje daty są wyceniane osobno.

Szczegóły ceny i warunki rezerwacji

Dla 2 dorosłych w 1 pokoju, wyżywienie: Śniadanie, cena dla rezydenta Wielkiej Brytanii. Dostępne od ręki w chwili sprawdzenia w dniu 20 paź 2026, 11:05 UTC.

W cenie całkowitej

  • Pokój: Junior Suite with Balcony, dla 2 dorosłych
  • Posiłki: Śniadanie
  • Obsługa naziemna: $33.65

Niewliczone

  • Loty do: Międzynarodowy port lotniczy Seszele (SEZ)
  • Transfer z lotniska (nie jest wliczony w tę stawkę)
  • Wszystko, czego nie obejmuje wyżywienie Śniadanie, oraz dodatki w resorcie
Płatne przy rezerwacji
$1,470.85, cała cena całkowita, pobierana kartą w chwili rezerwacji. Jeśli resort nie potwierdzi rezerwacji, całość wraca na Twoją kartę.
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 25 kwi 2027 (15 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 100% od 25 kwi 2027.
Sprawdź te przykładowe daty →

Nie chcesz jeszcze rezerwować?

Zapisz tę wycenę

$1,471 łącznie · 10–13 maj 2027 · 3 noce · Śniadanie

Wyślemy Ci e-mailem link do powrotu do tego pobytu, a osoba z naszego zespołu odpowie na Twoje pytania. Nic nie zostanie pobrane.

Z numerem kierunkowym kraju, na przykład +48 512 345 678

Wolisz zarezerwować z zaliczką 25%?

Napisz do nas na WhatsAppie

Inne sprawdzone daty

Najtańsza stawka dostępna od ręki, jaką znaleźliśmy dla każdego zestawu dat, wyszczególniona tak, jak zwrócił ją dostawca. Cenę pokazujemy przez 21 dni po jej sprawdzeniu.

15–18 lis 2026

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$2,394.06 łącznie

$798 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Junior Suite with Garden Terrace
Posiłki
Śniadanie
Zakwaterowanie
$2,360.41
Transfer
Niewliczone w tę stawkę
Podatki w cenie całkowitej
Brak osobno wymienionych
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $33.65
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 27 paź 2026 (19 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 100% od 27 paź 2026.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 11:04 UTC, cena dla rezydenta Wielkiej Brytanii. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →

8–11 lut 2027

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$1,546.99 łącznie

$516 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Junior Suite with Balcony
Posiłki
Śniadanie
Zakwaterowanie
$1,513.34
Transfer
Niewliczone w tę stawkę
Podatki w cenie całkowitej
Brak osobno wymienionych
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $33.65
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 24 sty 2027 (15 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 100% od 24 sty 2027.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 11:04 UTC, cena dla rezydenta Wielkiej Brytanii. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →

10–13 maj 2027

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$1,470.85 łącznie

$490 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Junior Suite with Balcony
Posiłki
Śniadanie
Zakwaterowanie
$1,437.20
Transfer
Niewliczone w tę stawkę
Podatki w cenie całkowitej
Brak osobno wymienionych
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $33.65
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 25 kwi 2027 (15 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 100% od 25 kwi 2027.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 11:05 UTC, cena dla rezydenta Wielkiej Brytanii. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →
Porównaj opcje wyżywienia
WyżywienieNajniższa cena dla 2 osóbDatyPokój
Śniadanie$1,470.8510–13 maj 2027Junior Suite with Balcony
Śniadanie i kolacja$2,143.6210–13 maj 2027Junior Suite with Balcony
Pełne wyżywienie$2,539.3710–13 maj 2027Junior Suite with Balcony
All inclusive$3,410.0110–13 maj 2027Junior Suite with Balcony

Każda cena całkowita obejmuje transfer i podatki wymienione przy stawce. Sprawdzono w datach pokazanych na kartach powyżej.

Pobyty w okresie świąt w ZEA

Najtańsza stawka dostępna od ręki na każdy długi weekend świąteczny, z ceną dla rezydenta ZEA (miejsce zamieszkania może zmienić stawkę).

Święto Narodowe ZEA, 29 lis–2 gru 2026

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$1,952.45 łącznie

$651 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Junior Suite with Balcony
Posiłki
Śniadanie
Zakwaterowanie
$1,918.80
Transfer
Niewliczone w tę stawkę
Podatki w cenie całkowitej
Brak osobno wymienionych
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $33.65
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 10 lis 2026 (19 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 100% od 10 lis 2026.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 11:05 UTC, cena dla rezydenta ZEA. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →

Id al-Fitr (przewidywane), 9–12 mar 2027

→ · 3 noce · 2 dorosłych, 1 pokój

$1,546.99 łącznie

$516 za noc dla dwóch osób, wszystko poniżej w cenie

Pokój
Junior Suite with Balcony
Posiłki
Śniadanie
Zakwaterowanie
$1,513.34
Transfer
Niewliczone w tę stawkę
Podatki w cenie całkowitej
Brak osobno wymienionych
Opłaty w cenie całkowitej
Obsługa naziemna $33.65
Anulowanie
Możesz anulować ze zwrotem przed 22 lut 2027 (15 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Następnie 100% od 22 lut 2027.

Stawkę na żywo sprawdzono 20 paź 2026, 11:05 UTC, cena dla rezydenta ZEA. Dostępna od ręki w chwili sprawdzenia. Ceny się zmieniają; dokładną cenę całkowitą dla Twoich dat sprawdzamy ponownie przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Otwórz te daty →
Jak dojechać
  • Sprawdzone stawki nie obejmowały transferu z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Seszele (SEZ); organizujesz go osobno.
  • Około 13 km od lotniska w linii prostej (według położenia obiektu na mapie). Nie podajemy czasów przejazdu, których nie zweryfikowaliśmy.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Ile kosztuje pobyt w obiekcie STORY Seychelles?

Najniższa cena całkowita, jaką znaleźliśmy, to $1,470.85 za 2 dorosłych (3 noce, 10–13 maj 2027): Junior Suite with Balcony, Śniadanie, bez transferu, Obsługa naziemna w cenie. Inne sprawdzone daty: $1,547 na 8–11 lut 2027; $2,394 na 15–18 lis 2026. Są to stawki na żywo sprawdzone 20 paź 2026 dla rezydenta Wielkiej Brytanii; cena dla Twoich dat i miejsca zamieszkania jest pokazana przed zapłatą. Loty nie są wliczone.

Jaka jest cena za noc w obiekcie STORY Seychelles?

$490 za noc dla dwóch osób, wszystko w cenie, według najtańszej znalezionej stawki (3 noce, 10–13 maj 2027, Śniadanie). Jest to cena całkowita za 3 noce podzielona przez 3; sprawdzono 20 paź 2026.

Czy transfer z lotniska lotnisko na Mahé jest wliczony w cenę pobytu w obiekcie STORY Seychelles?

Nie w sprawdzonych stawkach (10–13 maj 2027; 8–11 lut 2027; 15–18 lis 2026): cena całkowita obejmuje pokój, posiłki i podatki wymienione przy stawce, a transfer z lotniska Międzynarodowy port lotniczy Seszele organizujesz osobno.

Jakie opcje wyżywienia można zarezerwować w obiekcie STORY Seychelles?

W sprawdzonych datach znaleźliśmy: Śniadanie (od $1,471 za 3 noce, 10–13 maj 2027), Śniadanie i kolacja (od $2,144 za 3 noce, 10–13 maj 2027), Pełne wyżywienie (od $2,539 za 3 noce, 10–13 maj 2027), All inclusive (od $3,410 za 3 noce, 10–13 maj 2027). Dostępność poszczególnych opcji wyżywienia zależy od Twoich dat.

Czy w obiekcie STORY Seychelles jest opcja all-inclusive?

Tak: All inclusive od $3,410.01 za 2 dorosłych (3 noce, 10–13 maj 2027, Junior Suite with Balcony), sprawdzono 20 paź 2026. Zakres świadczeń w ramach tej opcji ustala resort i jest pokazany przy stawce.

Czy mogę anulować rezerwację w obiekcie STORY Seychelles?

W sprawdzonych stawkach termin zwrotu upływał 15–19 dni przed przyjazdem (na przykład anulowanie przed 25 kwi 2027 przy przyjeździe 10 maj 2027). Przy stawkach zwrotnych otrzymasz zwrot 95% zapłaconej kwoty, jeśli anulujesz przed terminem; opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi. Po tym terminie obowiązuje opłata za anulowanie. Dokładny termin dla Twojej stawki jest pokazany przed zapłatą i w potwierdzeniu.

Ile płacę przy rezerwacji obiektu STORY Seychelles?

Całą kwotę, pobieraną kartą w chwili rezerwacji: $1,470.85 przy najtańszej znalezionej stawce (3 noce, 10–13 maj 2027). Stawka nie wymienia niczego płatnego w obiekcie; wszystko, co tam zamówisz, jest dodatkowo płatne. Jeśli resort nie potwierdzi rezerwacji, cała kwota wraca na Twoją kartę.

Czy podatki są wliczone w cenę obiektu STORY Seychelles?

Cena całkowita zawiera: Obsługa naziemna ($33.65). Dotyczy najtańszej znalezionej stawki (3 noce, 10–13 maj 2027).

Ile kosztuje pobyt w obiekcie STORY Seychelles w okresie świąt w ZEA?

Ceny dla rezydenta ZEA, 2 dorosłych: Święto Narodowe ZEA (29 lis–2 gru 2026) $1,952, wyżywienie: Śniadanie, sprawdzono 20 paź 2026; Id al-Fitr (9–12 mar 2027) $1,547, wyżywienie: Śniadanie, sprawdzono 20 paź 2026. Dla stawki Święto Narodowe ZEA: Możesz anulować ze zwrotem przed 10 lis 2026 (19 dni przed przyjazdem): zwrócimy Ci 95% zapłaconej kwoty, a opłata manipulacyjna w wysokości 5% nie podlega zwrotowi.

O której godzinie są zameldowanie i wymeldowanie w obiekcie STORY Seychelles?

Zameldowanie od 15:00, wymeldowanie do 11:00, zgodnie z informacjami podanymi przez obiekt. Jeśli potrzebujesz wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu, zapytaj nas przed rezerwacją.

Czy Tell & Go to oficjalna strona obiektu STORY Seychelles?

Nie. Tell & Go (Island Inventions, Inc.) jest niezależnym sprzedawcą i sprzedawcą rozliczającym transakcję (merchant of record) w przypadku Twojej rezerwacji: płacisz nam, my rezerwujemy pobyt u naszego dostawcy i zajmujemy się dla Ciebie zmianami i anulowaniami.

Jak sprawdzamy ceny

Uruchamiamy to samo wyszukiwanie cen na żywo, co strona rezerwacji, dla 2 dorosłych w 1 pokoju, i zachowujemy najtańszą stawkę dostępną od ręki dla każdego zestawu dat. „Sprawdzono” oznacza czas, w którym stawka została odczytana od naszego dostawcy, a nigdy czas zbudowania tej strony. Ceny całkowite są podane w dolarach amerykańskich i obejmują pokój, wskazane wyżywienie, ewentualny transfer wliczony w stawkę oraz podatki i opłaty wymienione przy stawce. Cenę pokazujemy przez 21 dni po jej sprawdzeniu, a potem ją usuwamy. Nie porównujemy tu cen z innymi witrynami. Ceny się zmieniają, dlatego cena całkowita dla Twoich dat jest sprawdzana ponownie przed zapłatą.

Pokoje, zdjęcia i udogodnieniaWięcej cen resortów: SeszeleWięcej wycenionych obiektów: Mahe

  • Cena na żywo dla Twoich dat

    Cena całkowita dla Twoich dat to stawka na żywo, którą sprawdzamy ponownie przed zapłatą.

  • Jedna kwota, ze szczegółami

    Pokój, wyżywienie i podatki w jednej kwocie. Wszystko, co płatne w hotelu, jest pokazane osobno.

  • Bezpieczna płatność kartą

    Płacisz Tell & Go przez Stripe. Jesteśmy sprzedawcą rozliczającym transakcję (merchant of record) i rezerwujemy u naszego dostawcy.

  • Pomoc prawdziwych ludzi

    Odpowiadają prawdziwi ludzie, e-mailem. Zmiany i anulowania obsługujemy zgodnie z warunkami wybranej przez Ciebie stawki.

STORY Seychelles

Wyceń swój pobyt

Zobacz pokoje